Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 22:51
Autor Wiadomość
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany:    Katastrofa samolotu prezydenta RP

Ok godziny 8.56 czasu polskiego rozbił się rządowy samolot lecący na obchody 70 rocznicy Zbrodni Katyńskiej.
Samolot rozbił się przy próbie lądowania na lotnisku w Smoleńsku.
Na pokładzie był Prezydent RP z Małżonką i wiele ważnych osobistości z polskiej polityki ...

Tu szczątki informacji ...
http://wiadomosci.wp.pl/k...ml?ticaid=19f6a

Smutek i Żal ... aż trudno w to uwierzyć...
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-04-10, 10:48   

lapavlo napisał/a:

aż trudno w to uwierzyć...

Nic więcej nie mogę powiedzieć.
 
  podziel si� tym postem na:
sMiley 
Ownlog.Klub
już kierowca


Imię: Katarzyna
Wiek: 31
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 458
Miasto: Kraków

Wysłany: 2010-04-10, 13:37   

Cytat

denerwował mnie ten człowiek, ale strasznie mi go żal. koniec końców był dobrym człowiekiem.

te słowa mojego kolegi idealnie oddają to co czuje... brak słów. nawet niebo płacze...
______________________________________________________
sława przemija, ale internet pozostaje na zawsze
~Ferb
 
  podziel si� tym postem na:
Soulo 
WordPress.Klub

Wiek: 35
Dołączył/a: 04 Maj 2009
Posty: 257
Miasto: Bielsko-Biała

Wysłany: 2010-04-10, 16:07   

Ja tak samo, siedziałem dzisiaj w szkole pisząc egzamin aż nagle ktoś w klasie rzucił zdaniem "hej, prezydent nie żyje, samolot się rozbił" z początku nikt nie chciał w to wierzyć ale ja pisząc z moją kuzynką smsy zadałem jej pytanie "to jakaś ściema czy na serio ? Prezydent nie żyje ?" w odpowiedzi dostałem zdanie "prawdopodobnie nie żyje" a po chwili weszła nauczycielka i powiedziała że samolot się rozbił. Do teraz jak o tym myślę to mnie zatyka.. ja tak tutaj sMiley, zacytowała zdanie swojego kolegi ja też nie przepadałem za Lechem Kaczyńskim ale ta tragedia rozdziera serce. A gdy się jeszcze słyszy że zginęli inni politycy ważni dla państwa.. zatyka całkiem.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj Im świeci. Niech spoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Łączę się w bólu z rodzinami i całym narodem ..
______________________________________________________
Czy trzeba być głupcem aby dostrzec pragnienia innych ?
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-04-10, 17:07   

Tragedia na dwa sposoby.

1. Strata tak wielu osób ważnych w państwie. Można tylko współczuć rodzinom.

2. Tragedia medialna. W kółko to samo - nie wiedza nic nowego to po raz 342 powtarzają co o czym mówili minutę temu. Czarne wersje stron internetowych. Wklejanie obrazków na naszą klasę, facebook (to akurat domysł), tworzenie fikcyjnych kont, księgi kondolencyjne. Będą o tym trąbić ile się da i żerować na tej tragedii. Już się pojawiły na allegro koszulki z napisem R.I.P. ;] Jak dla mnie ręce opadają.

Jak ktoś chce na prawdę oddać hołd niech wyłączy to zakłamane pudło i idzie wieczorem do kościoła się pomodlić.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-04-10, 17:24   

Tak samo, nie pojmuje paru rzeczy, typu właśnie kont fikcyjnych, świeczek w opisach na gadu.. a te świeczki to gówno dają, tylko sie ludzie ośmieszają.. :/
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2010-04-10, 18:06   

lapavlo napisał/a:

Tak samo, nie pojmuje paru rzeczy, typu właśnie kont fikcyjnych, świeczek w opisach na gadu..

Też mnie denerwują te świeczki, ale sądzę, że dzięki temu naród czuje się "zjednoczony" i bez względu na to, czy ktoś lubił Kaczyńskiego i innych jako polityków, czy nie, żałuje że zginęli w tej katastrofie. Gdyby nic ludzie nie pisali, znaczyłoby to, że nikogo to nie obchodzi.
Mi nie przeszkadzają te wpisy na facebooku (a szczególnie te mądrzejsze).
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-04-10, 18:37   

Swoją drogą to czysta głupota wysyłać tyle ważnych osobistości jedną turą lub jednym samolotem, podobno miało już czegoś takiego nie być po jakimś podobnym zdarzeniu. Teraz polska bez prezydenta i dowództwa armii.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-04-10, 18:41   

Bez prezydenta, dowództwa, i ważnych ministrów.
Tak podobno wprowadzono przepis, że nie może jechać jednym samolotem tyle ważnych osób w państwie, a kto do tego doprowadził, że jednak polecieli razem? nie długo się pewnie dowiemy. Katastrofa jest wiadomością numer 1 na całym świecie, w Argentynie, Brazylii, Usa, Kanadzie, Chinach, Australii w całej Europie wszystkie serwisy typu onet podają to jako wiadomość dnia.
 
  podziel si� tym postem na:
Soulo 
WordPress.Klub

Wiek: 35
Dołączył/a: 04 Maj 2009
Posty: 257
Miasto: Bielsko-Biała

Wysłany: 2010-04-10, 20:02   

Owszem jest przepis po wypadku helikoptera z dowódcami wojskowymi. Ale widać ktoś o tym zapomniał, po za tym mnie dręczy inna kwestia. Kto o zdrowych zmysłach ustala lot co do minuty. Mogli zorganizować to inaczej i wylądować gdzieś indziej i dojechać autami. Ale nie oczywiście nasz rząd jest the best i doleci na miejsce i kawałek przejedzie i bedzie na czas. Bzdura. Pominę kwestię tego że wcisnęli ważnych ludzi do jednego tupolewa, w Gruzji była sytuacja taka, że Prezydent naciskał na pilota żeby wylądował na lotnisku gdzie w Gruzji były zamieszki. Kto wie czy i tym razem Lech Kaczyński nie naciskał na pilota żeby wylądował na tym lotnisku zamiast na innym na który samolot był kierowany przez wieżę. Tego się już nie dowiemy. Wiemy że pilot nie stosował się do poleceń i na siłe we mgle chciał wylądować akurat na tym wojskowym lotnisku.

Teraz pozostaje w sercu ból i smutek z tego powodu. Ale zauważę jedno, Rosja nigdy nie była taka jak teraz jak dziś. Pierwszy telefon do Tuska był od Putina, drugi od Miedwiediewa, samo stwierdzenie prezydenta Rosji że 12go kwietnia będzie dniem żałoby narodowej, to jest niespotykane. Może i aktorskie ale mnie się wydaje że jego to ruszyło choćby minimalnie. Szybka reakcja ruskich żeby wyjaśnić sprawę, ludzi którzy w naszej historii są różnie odbierani a chcą jednak jak najszybciej wyjaśnić tą tragedię. Też mnie zaskoczyła reakcja samych Rosjan, zwykłych ludzi którzy pod ambasadą polską zapalają znicze i kładą kwiaty. Też to o czymś świadczy że to też ich zszokowało. Cały świat jest w szoku.
______________________________________________________
Czy trzeba być głupcem aby dostrzec pragnienia innych ?
 
  podziel si� tym postem na:
pichu 
Ownlog.Klub

Dołączył/a: 06 Kwi 2010
Posty: 2
Miasto: brać kase?

Wysłany: 2010-04-10, 20:21   

brak słów dowiedziałem się o tym rano od kolegi zaraz po wstaniu z łóżka nie chciało mi się w to specjalnie wierzyć a więc włączyłem tvn 24 i było wiadomo.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-04-10, 20:53   

Chcą szybko wyjaśnić, bo wiedzą, że nikt im nie odpuści ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz