Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 22:51
Autor Wiadomość
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-04-12, 14:42   

Powiem brzydko bo brzydko ale inaczej nie potrafie : żal dupe ściska jak widze takie coś:

http://allegro.pl/item996..._pamietamy.html

http://www.mmwroclaw.pl/8...i?category=news
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Soulo 
WordPress.Klub

Wiek: 35
Dołączył/a: 04 Maj 2009
Posty: 257
Miasto: Bielsko-Biała

Wysłany: 2010-04-12, 15:29   

Ja ujmę to bardziej dosadnie, :cenzura: chamstwo (wiem że łamie regulamin ale prosze nie edytować tego posta). Rozumiem zarobić na nie wiem, śmierci chomika ale prezydenta, głowy państwa i wszystkich tych którzy zginęli w tej tragedii.

Admini allego powinni od razu wywalać takie aukcje. To jest obraza i brak szacunku dla człowieka.
______________________________________________________
Czy trzeba być głupcem aby dostrzec pragnienia innych ?
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-04-12, 18:32   

Inez napisał/a:

No cóż... Mnie najbardziej drażni fakt, że przez całą kadencję prezydenta Kaczyńskiego wszyscy się z niego śmiali, wytykali palcami i nabijali, itd... A teraz? Teraz wszyscy za nim płaczą, ogłaszają żałoby narodowe...
żałoba, żałobą, ale takie pośmiertne słodzenie nie jest za dobre.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-04-12, 18:58   

Krzysiek napisał/a:

żałoba, żałobą, ale takie pośmiertne słodzenie nie jest za dobre.

O tym właśnie mówię. Żeby tylko ludzie z tego całego żalu nie poszli i nie zagłosowali na Jarosława Kaczyńskiego bo to będzie kolejna klęska narodowa.
 
  podziel si� tym postem na:
Soulo 
WordPress.Klub

Wiek: 35
Dołączył/a: 04 Maj 2009
Posty: 257
Miasto: Bielsko-Biała

Wysłany: 2010-04-12, 19:35   

Nie nie, Jarek nie będzie kandydował, on się wycofa prawdopodobnie z polityki na kilka miesięcy, fakt, PiS będzie miał się nie ciekawie ale Kaczucha raczej nie będzie startował. Z PiSu pewnie będą inni chętni. A i tak mi się wydaje że jedynym kandydatem na prezydenta jest marszałek sejmu. O ile będzie dalej chciał startować.
______________________________________________________
Czy trzeba być głupcem aby dostrzec pragnienia innych ?
 
  podziel si� tym postem na:
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-04-13, 18:39   

Lecha Kaczyńskiego mają pochować w katedrze na Wawelu obok Józefa Piłsudzkiego. Teraz ja się pytam, czego dokonał Kaczyński i w jakim stopniu ma się to do dokonań Józefa Piłsudzkiego, stała się tragedia - okej rozumiem, ale dlaczego odrazu prezydencką parę chować obok tak znakomitych ludzi, którzy zrobili naprawdę dużo dla Polskiego narodu?
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2010-04-13, 18:57   

lapavlo, nie mam bladego pojęcia.
ale jeśli rodzina sobie zażyczy pochówku na Wawelu a biskupi się zgodzą... to państwa Kaczyńskich tam pochowają.
w zasadzie to nie jest niczym niezwykłym.
zazwyczaj bywa tak, że zmarłego chowa się w miejscu wyznaczonym przez rodzinę, o ile zmarły za życia nie "zaklepał" sobie miejsca. zwykły śmiertelnik (czyli zwykła osoba, taka jak ty, czy ja) może sonie wybrać tylko "miejscówkę" standardową na cmentarzu - ci wybitni (z różnych względów) oraz zasłużeni dla narodu mają specjalne względy wobec miejsca pochówku.
a że chodzi o prezydenta i jego żonę... cóż...
może nie był z niego najlepszy prezydent, ale to prezydent i należy mu się odrobina szacunku choćby w taki sposób.
 
  podziel si� tym postem na:
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-04-13, 19:12   

to mam rozumieć że każdy nastepny prezydent, który gówno zrobi a pomoże Polsce będzie chowany w miejscu gdzie leżą sami najwybitniejsi ? skandal.. w takim razie mój dziadek też powinien być pochowany na Wawelu bo walczył o Polskę... i też mu się należy szacunek.
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-04-13, 19:12   

lapavlo, poprzez sam status prezydenta.
 
  podziel si� tym postem na:
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-04-13, 19:23   

no to jak przez sam to to jest dla mnie żenujące i wyjątkowa głupota... szkoda gadać. Najpierw całą jego pracę większość polaków wyśmiewała, te wszystkie jego wpadki, zresztą nie tylko nasz kraj się śmiał, a teraz nagle wszyscy go kochają jakby nie wiadomo kto to był...
to chyba trzeba się zdecydować, czy wyśmiewa się kogoś i się go nie lubi nawet po śmierci, czy kogoś kochamy i za życia i po..

P.s tego Pana popieram w 100% http://nieplaczepokaczynskim.pl/
 
  podziel si� tym postem na:
sMiley 
Ownlog.Klub
już kierowca


Imię: Katarzyna
Wiek: 31
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 458
Miasto: Kraków

Wysłany: 2010-04-13, 19:33   

moim zdaniem nie powinniśmy osądzać czy pochowanie prezydenta na Wawelu jest dobrym czy złym pomysłem. od tego jest historia, a nie my teraz. decyzja zapadła, nic nam do tego.
______________________________________________________
sława przemija, ale internet pozostaje na zawsze
~Ferb
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2010-04-13, 19:35   

lapavlo, mylisz pojęcia.
jest spora różnica między:
- za życia nienawidze a teraz po śmierci wielbię i wychwalam (to jest hipokryzja)
a
- za życia nie lubię po śmierci nie lubię ale dobry obyczaj mówi, że o zmarłym źle się nie mówi. (to jest zwyczajny szacunek wobec zmarłego po jego śmierci i hipokryzja nie ma tu racji bytu)

co do samej strony - mnie ona ziębi niż grzeje a to z prostego powodu - nie lubię się obnosić publicznie ze swoimi uczuciami społecznymi wobec kogokolwiek, bo często życie pokazuje, że takie uczucia są na pokaz i nie są szczere na dłuższą metę.
a co ciekawsze - autor strony zapewne trochę zarobi na niej - zerknij na stopkę - dla mnie to jest chamska próba reklamy sklepu muzycznego, kancelarii prawnej oraz usług informatyczno-deweloperskich.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz