Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 22:51
Autor Wiadomość
Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2010-04-11, 13:25   

Cytat

Htsz napisał/a:
Swoją drogą to czysta głupota wysyłać tyle ważnych osobistości jedną turą lub jednym samolotem, podobno miało już czegoś takiego nie być po jakimś podobnym zdarzeniu.


to jest złamanie procedur i KOMPLETNIE nie powinno tak być.
ja dowiedziałam się chyba 30 minut po całej tragedii. Usłyszeliśmy rozmowę jednej kobiety w pociągu, weszliśmy na WP, które pokazało nam że to prawda.
Traf chciał że jechał z nami w pociągu jakiś wysoko postawiony człowiek, który przekazał nam wszystkie informacje, które dostał z Londynu. tydzień żałoby, złamanie procedur i to, że wszyscy zginęli.

Nie byłam przywiązana do prezydenta, tak jak nie jestem przywiązana w ogóle do polityki, ale tragedia jest straszliwa. Straszna jest perspektywa chaosu, który będzie teraz panował, skoro straciliśmy przywódców każdej sekcji państwa, no tak? jesteśmy teraz tak słabi, w każdy sposób, że wątpię, że gdyby jakieś państwo nas teraz zaatakowało, mielibyśmy jakiekolwiek szanse, bez głowy państwa i wszystkich ważniejszych dowódców militarnych...
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Boxer 


Imię: Agata
Wiek: 30
Dołączyła: 11 Kwi 2010
Posty: 4

Wysłany: 2010-04-11, 13:58   

Zgadzam się z przedmówcami. To niedopuszczalne by elity państwowe leciały jednym samolotem, ale prawdę mówiąc nikogo by to nie raziło gdyby nic się nie stało. A specjaliści ds. bezpieczeństwa jak zwykle są najmądrzejsi po sprawie.

Teraz najważniejsze jest by rodziny zmarłych żyły w spokoju, z dala od zgiełku medialnego.
 
  podziel si� tym postem na:
emm 
Blogowicz.Friend


Wiek: 31
Dołączyła: 31 Maj 2008
Posty: 156
Miasto: Zamość

Wysłany: 2010-04-11, 15:19   

Yzoja napisał/a:


Straszna jest perspektywa chaosu, który będzie teraz panował, skoro straciliśmy przywódców każdej sekcji państwa, no tak? jesteśmy teraz tak słabi, w każdy sposób, że wątpię, że gdyby jakieś państwo nas teraz zaatakowało, mielibyśmy jakiekolwiek szanse, bez głowy państwa i wszystkich ważniejszych dowódców militarnych...


na każde stanowisko jest zastępca, więc nic nam nie grozi, państwo nadal funkcjonuje jak trzeba. jedyny chaos może być z wyborami, ale o tym wolę na razie nie myśleć.
______________________________________________________
p o r t f o l i o
 
  podziel si� tym postem na:
Soulo 
WordPress.Klub

Wiek: 35
Dołączył/a: 04 Maj 2009
Posty: 257
Miasto: Bielsko-Biała

Wysłany: 2010-04-11, 15:21   

Głową państwa jest teraz marszałek sejmu. Przejął kilka minut po potwierdzeniu informacji o śmierci prezydenta jego obowiązki. Co do procedur, od wypadku wojskowego samolotu w którym zginęło 22 bardzo wysokich rangą żołnierzy te procedury nie zostały zmienione na lepsze, nie ma nigdzie zapisu że tyle osób musi lecieć na kilka samolotów. Najgorsze jest to, że musi być tragedia aby zobaczyć jakie są błędy i luki w prawie, przepisach..

Jak się czyta wszystkie nazwiska ludzi którzy zginęli aż się łzy w oczach pojawiają.

Odnośnie Katynia to dobrze, tylko szkoda, że po takiej sytuacji bardzo tragicznej pokazują to w ogólnej telewizji rosyjskiej.
A i trące znów temat Rosjan którzy składali i zapewne nadal składają i modlą się za naszych rodaków. 5 lat temu gdy zmarł Jan Paweł II to mało kto z mieszkańców Rosji wiedział o jego śmieci. Teraz co najmniej wszyscy mieszkańcy po Ural wiedzą o tej tragedii.

A jeśli o media chodzi to te sępy tak łatwo nie odpuszczą, uszanują tydzień żałoby i będą żerować jak to nasza urocza telewizja robi.
______________________________________________________
Czy trzeba być głupcem aby dostrzec pragnienia innych ?
 
  podziel si� tym postem na:
Boxer 


Imię: Agata
Wiek: 30
Dołączyła: 11 Kwi 2010
Posty: 4

Wysłany: 2010-04-11, 15:34   

Telewizja jak to telewizja szuka chwilowego show, pamiętacie jak to było podczas konfliktu Gruzji z Rosją? Chwilowy rozgłos, każda telewizja bębniła o zbliżającej się wojnie ale po kilku dniach wszyscy zapomnieli i już nikogo nie obchodził los tych ludzi bo się temat wyczerpał...
Tak będzie i w tym przypadku po pewnym czasie...
:(
 
  podziel si� tym postem na:
emm 
Blogowicz.Friend


Wiek: 31
Dołączyła: 31 Maj 2008
Posty: 156
Miasto: Zamość

Wysłany: 2010-04-11, 18:10   

właśnie się dowiedziałam, że zginął zięć mojej wychowawczyni. jej córka siedziała w tych samych salach lekcyjnych co ja teraz, nie wyobrażam sobie jej cierpienia ;c
______________________________________________________
p o r t f o l i o
 
  podziel si� tym postem na:
Ewa 
Blogowicz.Friend

Imię: Ewa
Wiek: 30
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 448
Miasto: okolice Elbląga

Wysłany: 2010-04-11, 19:35   

Ja również jestem w szoku. Zginął przyjaciel mojego taty, moja mama znała dwie inne osoby, które tam były. To straszne, że tyle osób zginęło przez głupotę - złamanie procedur.
______________________________________________________
Marzenia to niczym niezmącona rozkosz, a oczekiwanie aż się spełnią to prawdziwe życie.
Portfolio
 
  podziel si� tym postem na:
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-04-11, 19:47   

Jakby nie wydarzyła sie katastrofa nikt by nie wspominał o złamanych procedurach.
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-04-11, 20:33   

lapavlo napisał/a:

Jakby nie wydarzyła sie katastrofa nikt by nie wspominał o złamanych procedurach.
czyli standard
 
  podziel si� tym postem na:
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2010-04-11, 22:36   

Cóż można napisac w takiej sytuacji. Na pewno wielu z nas ogarną smutek i żal.

Zginął nie tylko prezydent RP, ale wielu wybitnych polityków, generałów. Zginęli też zwykli ludzie, którzy pracowali na pokładzie owego Tupolewa.

Polska jest w żałobie, ale denerwuje mnie wklejanie zdjęc na n-k i wstawianie [*] .
Wiele z osób robiących coś takiego, nawet pewnie nie wie kim był Putra lun Wasserman.
Wielcy patrioci, tylko w obliczu tragedii. A prawda jest taka że za 2 tyg. mało kto będzie się tym przejmował.
Wielu tych "patriotów", zapewne nie wie po co nasi politycy lecieli do Rosji. A jeśli już wiedzą to z pewnością z TV. Nie wiedzą co się stało w przeklętym już dla Polaków Katyniu, 70 lat temu.
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-04-12, 10:07   

No cóż... Mnie najbardziej drażni fakt, że przez całą kadencję prezydenta Kaczyńskiego wszyscy się z niego śmiali, wytykali palcami i nabijali, itd... A teraz? Teraz wszyscy za nim płaczą, ogłaszają żałoby narodowe... No okej, jaki by nie był to był prezydent - żałoba i te sprawy jak najbardziej wskazane, zresztą... Jaki by nie był to też człowiek! Ileż osób posyłało go do diabła?! No i w końcu posłali, udało im się... A teraz? Teraz ludzie wklejają jego zdjęcia na NK z dumnym podpisem "Prezydent RP"! Nie mogę z tego... Po prostu gotuje się we mnie.

No ale cóż... Można powiedzieć, że Lech Kaczyński w końcu doczekał się dnia, kiedy ludzie przestali się z niego śmiać - to straszne i niewiarygodne zarazem, ale prawdziwe, nie da się ukryć. Tu się przejawia ludzka hipokryzja. Zlinczujcie mnie, powiedzcie, że jestem głupia i bez serca, ale tak uważam i nikt tego nie zmieni.

Ja sobie zdaję sprawę, że w tym samolocie leciało jeszcze mnóstwo innych, ważnych dla naszego kraju ludzi i ciężko tu nie mówić, że nic się nie stało. Ja też byłam w ogromnym szoku i dużo czasu minęło zanim naprawdę dotarło do mnie co się stało i kurczę... Naprawdę mi przykro, ale nie muszę tego okazywać na każdym kroku. Każdy niech robi to po swojemu a nie na pokaz.

Wczoraj o dwunastej w południe we Wrocławiu wyła syrena alarmowa. Wrocław się zatrzymał na minutę - wszyscy stanęli i pogrążyli się w zadumie i oddali hołd za zmarłych. I właśnie... Ciszą powinniśmy oddawać pamięć i szacunek wobec zaistniałej sytuacji a nie obrazkami na NK... ==
 
  podziel si� tym postem na:
Soulo 
WordPress.Klub

Wiek: 35
Dołączył/a: 04 Maj 2009
Posty: 257
Miasto: Bielsko-Biała

Wysłany: 2010-04-12, 12:51   

Inezik, Lech tak jak i jego brat drażnią nas przez to, że są bystrymi inteligentnymi ludźmi ale ukierunkowanymi w jedną stronę bez możliwości skręcenia na boki. Ale jak to prezydent Gruzji powiedział, można Lecha lubić i nie lubić ale on jest wielkim człowiekiem. Ja się z tym zgodzę, nie lubiłem go jako polityka przez zamieszanie jakie robił wpadkami, ale walczył o historię i chciał wszystko wyjaśnić. Szanuję go jako człowieka, i jako człowieka go opłakuję, tak samo jak i całą resztę śp. ludzi którzy lecieli tym samolotem. Szczególnie mi serce rozdziera jak słyszę ich nazwiska, nazwiska które z polityką były związane z polityką odkąd pamiętam. Teraz ich brak i widok kwiatów w sejmie na ich miejscach napędza (przyznaję jako człowiek wrażliwy) łzy do oczu.

A jeśli chodzi o zdjęcia i takie tam to owszem, ciszą powinno się uczcić ich pamięć ale z drugiej strony jakby się tak nad tym zastanowić nad tym wklejaniem zdjęć na nk itp. Wg mnie gdyby tego nie było to ludzie by odnieśli wrażenie że się tym nie przejmują. To jest dobre i złe, dobre bo widać, że ludzi poruszyła ta sytuacja, złe bo może nasuwać to myśl że to jest wymuszone aby się pokazać. Ja osobiście jak widzę wklejone przez moich znajomych zdjęcia, flagi czy czarne wstążki to wiem, że oni łączą się w bólu z rodzinami zmarłych. Reszta ludzi (w tym durnych dzieci) mnie nie interesuje.
______________________________________________________
Czy trzeba być głupcem aby dostrzec pragnienia innych ?
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz