Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 22:51
Autor Wiadomość
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-04-17, 18:15   

i faktycznie tam ktoś krzyczy "nie zabijajcie nas"
chciałbym, żeby to się wyjaśniło do końca, choć brakuje 7 ciał i zapewne są to te do których strzelano.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-04-17, 18:53   

lapavlo napisał/a:

i faktycznie tam ktoś krzyczy nie zabijajcie nas

Tak, założyłem słuchawki na uszy i zwiększyłem dźwięk na maks. Słyszę coś jakby "uspokój się" i jest również "nie zabijajcie nas", tylko mimo kiepskiej jakości słychać, że jest to w miarę donośny męski głos - człowiek po takie katastrofie mógłby tak krzyczeć?
Ktoś po 1:06 wypatrzył człowieka przy kokpicie, który upada na kolana.
Może to tylko nasza nadinterpretacja, jednak te strzały nie dają mi spokoju.

[ Dodano: 17-04-2010, 19:57 ]
Tutaj znalazłem ciekawy tekst => http://www.redakcja.newsw...emedytacja.html
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2010-04-17, 19:01   

Co do filmiku, to ja napiszę tak.

Zastanówcie się, co jest prostsze:

1. Dołożenie do filmu dźwięków, których w rzeczywistości tam mogło nie być i wypuszczenie tego po trzech dniach (a w ogóle dlaczego nie tego samego dnia?) do internetu, licząc na jego szybkie rozprzestrzenienie się w sieci, aby samemu można było go usunąć i nie dać się wykryć jako jego autor (który w ogóle jest wielkim szczęściarzem albo niepoprawnym cwaniakiem, skoro podszedł pod wrak tak blisko i zachował swój materiał pomimo tego, że inne były ponoć rekwirowane przez służby rosyjskie)

czy

2. Dobicie ofiar, a następnie jedna z dwóch ewentualności:

a) rozczłonkowanie (lub spalenie) ich ciał, aby w ciągu bardzo krótkiego czasu (zanim zjawią się niewiedzące o niczym służby ratunkowe - a te, z tego co pamiętam, były na miejscu po kilkunastu minutach?) ukryć fakt dokonanego zabójstwa;

b) uprzednie skorumpowanie albo zastraszenie: członków służb ratowniczych pracujących tego dnia (żeby albo przyjechali za późno, albo na miejscu uznali, że nie ma kogo ratować), lekarzy przeprowadzających sekcje zwłok, grabarzy przygotowujących ciała do transportu, prokuratorów mających zbadać przyczyny wypadku, szefów wyznaczających tychże - oczywiście zarówno po stronie polskiej, jak i rosyjskiej; że nie wspomnę chociażby o lekarzach zajmujących się badaniami DNA ofiar i wieloma innym osobami, które pracowały wokół samolotu i jego ofiar.

Pozostawiam do refleksji.
 
  podziel si� tym postem na:
emm 
Blogowicz.Friend


Wiek: 30
Dołączyła: 31 Maj 2008
Posty: 156
Miasto: Zamość

Wysłany: 2010-04-17, 19:19   

wątpię, żeby komuś chciało się montować taki filmik. zresztą autor filmu uciekał, więc musiał czegoś się bać, chyba nie duchów? chyba że ochrona lotniska, która jakimś cudem tak szybko tam dobiegła, strzelała do gapiów i bał się, że dostanie kulkę w łeb.
______________________________________________________
p o r t f o l i o
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2010-04-17, 19:48   

emm napisał/a:

wątpię, żeby komuś chciało się montować taki filmik.


Ja nie mówię, czy komuś się chce czy nie - pytam, co obiektywnie jest prostsze do zrobienia.

Tak naprawdę, jeżeli nikt nie dotrze bezpośrednio do autora i nie zapyta o jego relację (bo skoro zrobił taki film - to znaczy, że musiał wcześniej widzieć zdarzenie, czyli był świadkiem wypadku), to nie zajmę jednoznacznego stanowiska w tej sprawie.
 
  podziel si� tym postem na:
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-04-17, 20:02   

no z tego co mi wiadomo to pierwszy raz ten filmik pojawił się na dailymotion, czy ty problem dowiedzieć się o IP czy coś co pomoże namierzyć sprawce osobom prawnym? nie wydaje mi się.
 
  podziel si� tym postem na:
emm 
Blogowicz.Friend


Wiek: 30
Dołączyła: 31 Maj 2008
Posty: 156
Miasto: Zamość

Wysłany: 2010-04-17, 20:10   

krążą plotki, bo nie wiem czy wierzyć, że autorem filmu był Adrij Mendierej czy coś, pchnięto go nożem, a w szpitalu odłączono respirator i umarł. i wydaje mi się to dość prawdopodobne, Ruscy są do tego zdolni przecież.
______________________________________________________
p o r t f o l i o
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2010-04-17, 20:34   

Cytat

krążą plotki, bo nie wiem czy wierzyć, że autorem filmu był Adrij Mendierej czy coś, pchnięto go nożem, a w szpitalu odłączono respirator i umarł. i wydaje mi się to dość prawdopodobne, Ruscy są do tego zdolni przecież.


Tego nie wiedziałem. Przy okazji dorzucę link nawiązujący do kwestii autorstwa filmu: http://www.pluszaczek.com...kiego-samolotu/

Mimo to nadal mam zbyt dużo wątpliwości.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-04-18, 00:44   

nie oglądałem tvn jak to puszczali, ale dla mnie puszczenie czegoś w telewizji nie jest potwierdzeniem autentyczności. Ktoś tam się wypowiadał, że to nasz samolot, że to ten sam dzień, pora dnia? że głos nie jest nałożony (jak wspomniał Lukem) i czy rzeczywiście ktoś tam mówi/krzyczy po polsku? ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
emm 
Blogowicz.Friend


Wiek: 30
Dołączyła: 31 Maj 2008
Posty: 156
Miasto: Zamość

Wysłany: 2010-04-18, 08:22   

właśnie o to chodzi, że nikt się na ten temat w telewizji nie wypowiada. tylko prokuratorzy powiedzieli na początku, że będą badali ten filmik, a teraz cisza.
______________________________________________________
p o r t f o l i o
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz