Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 22:51
Autor Wiadomość
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-04-13, 19:42   

tak, stopkę widziałem, ale chodzi mi właściwie o nie które zdania z tej wypowiedzi. Tak naprawdę żałobę przyjąłem normalnie, bez płaczów itp itd, jak to własnie dużo ludzi tak robi. Mam praktycznie gdzieś tą żałobę, dlatego trudno mi zrozumieć aż taką populacje biorącą udział w tej szopce.. nie mam zamiaru płakać, zniczy palić nie będę. Myślę, że żałoba jest taką sytuacją w której człowiek sam ze sobą powinien przemyśleć pewne sprawy, a nie obnosić sie z tym publicznie, lać morze łez czy padać na kolana przed każdym nastepnym zdjeciem prezydenta. Katastrofa się stala, ale nie popadajmy z jednej skrajności w drugą...
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Soulo 
WordPress.Klub

Wiek: 35
Dołączył/a: 04 Maj 2009
Posty: 257
Miasto: Bielsko-Biała

Wysłany: 2010-04-13, 20:02   

Jest jedna kwestia jeśli chodzi o pochówek Pary Prezydenckiej.
Rodzina ma największą władzę decydowania i wybierania miejsca pochówku ale czy nie wydaje się Wam troche wymuszone chowanie Lecha i Marii Kaczyńskich na Wawelu ? Mogli ich na Powązkach pochować. Mnie się wydaje że Dziwisz naciskał na rodzinę prezydencką aby Prezydent z żoną byli pochowani na Wawelu i tu nie chodzi o zasługi a sam zarobek na tym bo wejście na Wawel jest płatne.

Dziwne nie ?
______________________________________________________
Czy trzeba być głupcem aby dostrzec pragnienia innych ?
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2010-04-13, 20:10   

pamiętaj o tym, że każdy żałobę przeżywa inaczej.
niektórzy z natury są bardziej uczuciowi i nie możesz ludziom kazać "hej, przecież to był dla was obcy człowiek, czego tu ryczycie?" bo zupełny brak szacunku do tych ludzi.
tak samo ja mogłabym się zwrócić do ciebie - "nie płaczesz, to znaczy, że nie kochasz swojego kraju" - ale tak nie jest, bo dobrze wiesz sam, jak bardzo i czy przeżywasz ta stratę, nawet jeśli jest ona niewielka dla ciebie.
zważ na to, że żałoba po psie/chomiku/człowieku jest tak samo dotkliwa dla właściciela/znajomego jak śmierć prezydenta dla narodu.
dlatego kłótnia o to, kto jest hipokrytą a kto nie, jest tu bezsensowna.
a wywlekanie takich głupich rzeczy świadczy tylko o niedojrzałości społeczno-psychicznej oraz nieumiejętności współodczuwania.
to, że nie zgadasz się z pewnymi rzeczami, nie znaczy, że inni też powinni się nie zgadzać.
każdy ma swój punkt widzenia żałoby i powinieneś to uszanować, nawet jeśli bardzo ci to przeszkadza i denerwuje.

Soulo napisał/a:

Mogli ich na Powązkach pochować. Mnie się wydaje że Dziwisz naciskał na rodzinę prezydencką aby Prezydent z żoną byli pochowani na Wawelu i tu nie chodzi o zasługi a sam zarobek na tym bo wejście na Wawel jest płatne.
Dziwne nie ?


niezupełnie.
mnie to nie dziwi, zważywszy na fakt, że kościół jako instytucja w Polsce jest dość wpływowa. a że przy okazji widzą furtkę do zarobku...
no cóż.

osobiście wolę żeby było na Wawelu :P
ale to dlatego, ze przynajmniej na Powązkach będzie spokój w Dzień Wszystkich Świętych :P
 
  podziel si� tym postem na:
Soulo 
WordPress.Klub

Wiek: 35
Dołączył/a: 04 Maj 2009
Posty: 257
Miasto: Bielsko-Biała

Wysłany: 2010-04-13, 20:32   

Hehehe :P Już pierwsze protesty żeby nie chować Pary Prezydenckiej na Wawelu tylko na Powązkach :)

Robi się ciekawie, fakt, przeginanie ale nie udał się pomysł Dziwisza aby ta decyzja łączyła, wręcz przeciwnie, zaczyna dzielić.
______________________________________________________
Czy trzeba być głupcem aby dostrzec pragnienia innych ?
 
  podziel si� tym postem na:
emm 
Blogowicz.Friend


Wiek: 31
Dołączyła: 31 Maj 2008
Posty: 156
Miasto: Zamość

Wysłany: 2010-04-13, 20:34   

nawet po takiej tragedii macie ochotę dyskutować gdzie będą pochowani? ludzie, ważne aby mieli wieczny odpoczynek i co to za różnica czy na Wawelu, czy na Powązkach. dla rodzin sam fakt pochowania już jest ogromnym cierpieniem.
______________________________________________________
p o r t f o l i o
 
  podziel si� tym postem na:
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-04-13, 20:37   

teneniel nie oto mi chodzi, że chce zabronić ludziom żałoby, chodzi mi oto, że ludzie którzy go wręcz nienawidzili, wieszali na nim psy i posyłali jak najszybciej do diabła, teraz płaczą przed jego zdjęciami i okazując wielki smutek. To nie wydaje się to robione na pokaz?
I nie mówie że nie szanuje tych ludzi, szanuje, tylko ze mnie strasznie takie zachowanie wkurza.


Cytat

nie płaczesz, to znaczy, że nie kochasz swojego kraju

możecie mnie za to pobić, ale odpowiadam z pełną świadomością, nie nie kocham swojego kraju. I tak samo jak do tych ludzi co napisałem wyżej mam szacunek to i do ojczyzny też mam szacunek, ale jej nie kocham i nie będę kochał.
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2010-04-13, 20:50   

lapavlo napisał/a:

To nie wydaje się to robione na pokaz?

nie.
bo jak powiedziałam - można nie lubić człowieka ale państwo utraciło prezydenta - i większość ludzi płacze z tej właśnie straty, ze straty prezydenta, niezależnie jak bardzo było on dobry czy zły.

ps. nikt cie za to nie pobije. nikt cie nie zmusi i masz do tego prawo.
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2010-04-13, 21:38   

no na mój gust ten wawel to przesada
- mamooooo a co on zrobiił ze tma leżyyy?
- no wiesz córciu, umarł
 
  podziel si� tym postem na:
Soulo 
WordPress.Klub

Wiek: 35
Dołączył/a: 04 Maj 2009
Posty: 257
Miasto: Bielsko-Biała

Wysłany: 2010-04-13, 21:51   

Nie no troche szydercze ale fakt, dziwnie to będzie wyglądać, zasłużone osoby dla kraju a Kaczyński, idealista jak to psycholog społeczna stwierdziła, myślał o przyszłości aby wyjaśnić przeszłość. Owszem jest ważną osobą ale moim zdaniem Wawel to przesada.
______________________________________________________
Czy trzeba być głupcem aby dostrzec pragnienia innych ?
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-04-13, 22:03   

każdy ma swoją rację, bo każdy ma prawo reagować na otoczenie tak jak mu się podoba, podobno to wolny kraj ;) Jedni reagują bardziej emocjonalnie na takie wydarzenia a inni robią to na pokaz lub się wcale nie przejmują. Nnie również nie podoba się ta szopka w telewizji, dlatego włączam telewizor tylko wtedy, kiedy media nadają cokolwiek innego niż relacje żałobne.

Nie mi to oceniać czy ktoś zasłużył na pochowanie na Wawelu. Według mnie powinni spocząć w Warszawie, ale nie ode mnie to zależy i może dobrze ;) niech decydują ważniejsi i najbliżsi.

Co do linków, cóż... jak już wspominałem interes się kręci, tylko jak się mają takie linki np. do reklam puszczanych przed filmami z relacji po katastrofie na tvn24.pl? Nie wiem czy w telewizji puszczają już reklamy, ale np gazeta.pl wyłączyła boksy adtaily na parę dni i teraz znowu są. Żałoba żałobą, ale zarabiać trzeba, byle w normalny sposób a nie żerując na tragedii.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-04-17, 11:25   

możliwe przyczyny katastrofy samolotu => http://mariusz.fryckowski...go-tupolew-154m
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
emm 
Blogowicz.Friend


Wiek: 31
Dołączyła: 31 Maj 2008
Posty: 156
Miasto: Zamość

Wysłany: 2010-04-17, 12:00   

to wszystko tak naprawdę jest dziwne i podejrzane, tyle dowodów na to, że to nie był zwyczajny wypadek.
najbardziej boli mnie to, że nikt nie ruszył tyłka [może ruszył, ale nie ma nawet odpowiedzi] ze sprawą tego pierwszego, amatorskiego filmiku zaraz po katastrofie. przecież tam słychać Polaków. sama poświęciłam dużo czasu, słuchałam, oglądałam klatka po klatce i mam pewność, że byli tam żywi Polacy. dzisiaj rano na tvnie puścili ten filmik, oczywiście było tam "nie zabijajcie nas" dość głośne, żeby dało się usłyszeć. filmik się skończył, zero komentarzy, i dalej wałkują gdzie pogrzeb, o której pogrzeb blablabla. parodia jakaś i tyle.
______________________________________________________
p o r t f o l i o
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz