Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
totolijo 
WordPress.Klub

Imię: Patrycja
Dołączyła: 09 Lip 2014
Posty: 87

Wysłany: 2014-07-09, 20:10   

Ja w ten sposób mogę wyrazić siebie, mogę pokazać to co tworzę, a jednocześnie mam nadzieję, że w ten sposób mogę komuś udzielić rady i pomóc. Uwielbiam prowadzić bloga i jestem tym zarażona całkowicie, chociaż ciągle się uczę, jestem zadowolona z tego co robię :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

KejsKejt 
Blogger.Klub


Imię: Kasia
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 22
Miasto: Bielsko-Biała

Wysłany: 2014-07-14, 01:01   

Zaczęłam prowadzić bloga bo od dłuższego czasu zaczęło mi czegoś brakować w życiu. Wiem, że brzmi to pewnie komicznie, ale taka jest prawda. Wydaje mi się, że potrzebowałam miejsca gdzie będę dzieliła się z ludźmi moimi pomysłami, zainteresowaniami czy egzystencjalnymi wynurzeniami ;)
Teraz takie miejsce mam i chociaż wyświetlania mojego bloga są naprawdę niewielkie (blog co dopiero powstał) to już zamieszczanie tam postów sprawia mi ogromną przyjemność :) Chyba o to chodzi, czyż nie?
 
  podziel si� tym postem na:
Lern2Ern 
Blogger.Klub


Imię: Dawid
Wiek: 28
Dołączył/a: 03 Sie 2014
Posty: 27

Wysłany: 2014-08-05, 18:53   

Zacząłem pisać bloga, z jednego prostego powodu...
Nie ma, a jeżeli są, to na pewno bardzo mało, takich blogów jak mój.
Tzn. łączących w sobie naukę zarabiania i faktyczne tego efekty.

Jeżeli wpiszecie w google 'blog o zarabianiu pieniędzy' znajdziecie mnóstwo wyników, ale aby znaleźć blog, w którym ktoś pokazuje jak zarabia pieniądze samodzielnie wykorzystując każdą z opisanych metod, inwestując z kwotą 0 zł na koncie na sam start, pokazując konkretne wyniki, błędy i problemy jakie napotkał, trzeba się trochę natrudzić.

To właśnie skłoniło mnie do tego, aby zacząć pisać, stworzenie czegoś nowego, czegoś, co trudno znaleźć. W ten sposób połączyłem moją pasję inwestowania i zarabiania pieniędzy, z jednoczesną nauką innych osób, które chciałyby to wykorzystać w przyszłości. :)
 
  podziel si� tym postem na:
goshka 
Blogger.Klub


Imię: Gosia
Dołączyła: 25 Sie 2014
Posty: 60
Miasto: Bydgoszcz

Wysłany: 2014-08-26, 16:20   

Ja również zaczęłam pisać częściowo z nudy. Jestem osobą niepracującą, więc czasu mam troszkę w nadmiarze.
Jednak głównym motorem, który spowodował rozpoczęcie pisania bloga kulinarnego, była chęć usystematyzowania swoich zbiorów z przepisami. A troszkę tego jest...
______________________________________________________
zapraszam na Moje Pyszne Siódme Niebo i na fanpage na Facebooku
 
  podziel si� tym postem na:
zetel 

Wiek: 24
Dołączył/a: 03 Lis 2013
Posty: 206

Wysłany: 2014-08-26, 18:19   

Potrzebowałem dużo atencji w internecie.
 
  podziel si� tym postem na:
pointless 
Blogger.Klub


Imię: Ania
Wiek: 31
Dołączyła: 09 Lip 2014
Posty: 60

Wysłany: 2014-08-28, 15:27   

Pierwszego bloga, kiedy miałam te 13 lat, zaczęłam prowadzić, bo wtedy wszystkie moje koleżanki z ulicy też miały swoje bLoGaSki, więc oczywiście, nie chciałam być gorsza. A poza tym, to było takie fajne, jak każda z nas opisywała jakieś totalne głupoty i sobie komentowałyśmy nawzajem, czułyśmy się wtedy takie WAŻNE :oczami: .

Obecnego bloga założyłam trochę z nudów, a trochę z tęsknoty za dawnymi czasami, chyba. Po części czułam też jakąś taką chęć artystycznego wyżycia się :P .
______________________________________________________
 
  podziel si� tym postem na:
Motyw kobiety 
WordPress.Klub


Dołączyła: 09 Wrz 2014
Posty: 38
Miasto: Cz-Dz

Wysłany: 2014-09-09, 16:04   

Podobnie jak simonpol uwielbiałam od zawsze i uwielbiam nadal, pisać. Odkąd pamiętam, miałam twórczy niepokój, który musiałam przelewać, najpierw na kartkę, a po dłuuuugich latach właśnie na blog :- ) Jestem osobą tak kreatywną, że często nie mogę zasnąć z nadmiaru pomysłów :- D
Ba, mam już pomysł na 2 kolejne blogi, ale na razie....dam se na wstrzymanie.
Druga sprawa to … lubię dzielić się swoimi refleksjami, przyczyniać się do poprawiania ludziom nastroju i jakości ich życia, nawet w bardzo minimalny sposób : - )
Trzecia sprawa to taka, że z czasem (termin bliżej nieokreślony) chciałabym zarabiać w jakiś sposób, spełniać się, zarabiać po prostu na mojej pasji.
______________________________________________________
www.miejsce-akcji.pl
http://motyw-kobiety.miejsce-akcji.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Abakercja 
Blogger.Klub

Imię: Ania
Dołączyła: 04 Wrz 2014
Posty: 32
Miasto: Kraków

Wysłany: 2014-09-10, 08:18   

zawsze lubiłam pisać. jako dziecko pisałam pamiętniki, a odkąd udało mi się uzyskać połączenie z siecią zaczęłam cześć swojej twórczości wysyłać w cyberprzestrzeń. uwielbiam pisać, a świadomość że jeszcze ktoś może to przeczytać to już w ogóle super :] kiedyś marzyłam o napisaniu książki, ale teraz jak wszyscy piszą książki to jakoś zbladło to marzenie.
 
  podziel si� tym postem na:
Motyw kobiety 
WordPress.Klub


Dołączyła: 09 Wrz 2014
Posty: 38
Miasto: Cz-Dz

Wysłany: 2014-09-10, 08:25   

Abakercja napisał/a:

zawsze lubiłam pisać. jako dziecko pisałam pamiętniki, a odkąd udało mi się uzyskać połączenie z siecią zaczęłam cześć swojej twórczości wysyłać w cyberprzestrzeń. uwielbiam pisać, a świadomość że jeszcze ktoś może to przeczytać to już w ogóle super :] kiedyś marzyłam o napisaniu książki, ale teraz jak wszyscy piszą książki to jakoś zbladło to marzenie.


Ludzie pisali książki od zawsze! Gdyby w ten sposób myślał R.R.Martin czy choćby pani Rowling, nigdy by się nie wzbogacili na tym, w czym są dobrzy, a my byśmy nigdy nie przeczytali tych świetnych książek :)
______________________________________________________
www.miejsce-akcji.pl
http://motyw-kobiety.miejsce-akcji.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Alechanted 
WordPress.Klub
Piwowar


Imię: Kamil
Wiek: 33
Dołączył/a: 03 Wrz 2014
Posty: 107
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2014-09-11, 08:40   

Piwowarstwo domowe to dziedzina niszowa i po prostu boli mnie to, że tak wspaniałe zajęcie jest tak słabo rozpropagowane. Żyję w głębokim przekonaniu, że za pośrednictwem mojego bloga przekonam kilka osób do warzenia we własnym domu porządnego piwa i rozpropaguję zwyczaj pijania piw dobrych jako-takich ;)
______________________________________________________
www.alechanted.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Motyw kobiety 
WordPress.Klub


Dołączyła: 09 Wrz 2014
Posty: 38
Miasto: Cz-Dz

Wysłany: 2014-09-11, 09:56   

Muszę koniecznie dać link do Twojego blogu mojemu teściowi :D
______________________________________________________
www.miejsce-akcji.pl
http://motyw-kobiety.miejsce-akcji.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Mywholefashion 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Dołączyła: 11 Wrz 2014
Posty: 21
Miasto: Lublin

Wysłany: 2014-09-11, 19:20   

To jest dobre pytanie i zawsze kiedy ktoś zadaje mi to pytanie odpowiadam tak samo :)
To były czasy kiedy powinnam się uczyć do matury a wiadomo człowiek jak ma się uczyć robi sto innych rzeczy - wtedy pomyślałam, że pokażę ludziom swój sposób na modę czyli jak dobrze wyglądać ubierając się w sh oraz w rzeczy z bazarków :) i tak oto się zaczęło, najpierw robiłam zdjęcia telefonem bez twarzy :P później już odważyłam się na ujawnienie swojego wizerunku, mijały tygodnie, miesiące teraz już lata kiedy doszłam do tego etapu w którym jestem :) Blog dodał mi dużej pewności siebie :) !
______________________________________________________
Karolina z Mywholefashion www.likemywholefashion.pl szpilki, sukienki i spódnice czyli wszystko co lubi każda kobieta :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz